O nas

Jesteśmy Agencją SEO. Kilkunastoosobową, elastyczną i otwartą na klientów. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, optymalizacji, tworzeniu stron internetowych, prowadzeniu audytów stron internetowych oraz różnego rodzaju działań promocyjnych w internecie.

Sponsorujemy krakowskie ZOO

Od 2017 roku jesteśmy sponsorem dwóch fantastycznych zwierzaków w krakowskim Zoo – pandy małej i zebry Chapmana. Dlaczego akurat panda? Odpowiedź na to pytanie w materiale Panda to zwierzak zasłużony dla informatyki

A dlaczego zebra? Chodzą słuchy, że jednym z kolejnych algorytmów Google będzie właśnie zebra 🙂

Panda, pingwin, koliber, opos to nazwy algorytmów Google 🙂

Organizujemy WordUp Kraków

Jesteśmy współorganizatorem krakowskich spotkań dotyczących WordPressa pod nazwą WordUp Kraków. Spotkania mają charakter BarCampów, podczas których prelegenci dzielą się wiedzą i swoim doświadczenie w pracy z  WordPressem, a uczestnicy mogą podyskutować w luźnej atmosferze.

Strona na Facebooku krakowskich WordUpów: WordUpKrakow

Spotkania i konferencje związane z WordPressem

WordPress to świetny CMS (system do zarządzania treścią stron internetowych), który szybko się rozwija, jest popularny i posiada liczne grono zwolenników. My również do nich należymy i wykorzystujemy go w swojej pracy. Z uwagi na to wspieramy społeczność WordPressa.

Od 2014 roku sponsorujemy coroczne konferencje społeczności WordPressa w Polsce – WordCampy. Do tej pory byliśmy sponsorem WordCampów w Warszawie (2014), Krakowie (2015), Gdyni (2016) Lublinie (2017) i Poznaniu (2018).

Od 2015 roku sponsorujemy również lokalne spotkania społeczności WordPressowej w Krakowie – WordUp Kraków. WordUpy odbywają się kilka razy w roku.

Zapraszamy do dołączenia do społeczności WordPressa

Tomasz Kołkiewicz - WordCamp Lublin

Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów

Easy Commerce
Easy Commerce

5 out of 5 stars

posted 4 months ago

Powyższa ocena to opinia naszych Klientów więc powinna liczyć się razy 10 🙂 W Seo4net szybko i co istotniejsze na stałe zdobywają wysokie pozycje. Dla nas, czyli agencji zajmującej się obsługą ecommerce najważniejsze jest, że robią to także zgodnie z nakreśloną przez nas strategią sprzedaży (SEM + SEO + Ceno + porównywarki). Taki partner to skarb dla każdej agencji interaktywnej i sklepu internetowego.

Marcin Kaczmarczyk
Marcin Kaczmarczyk

5 out of 5 stars

posted 4 months ago

Pomogli mi w znaczący sposób rozwinąć serwis Gieldaigospodarka.pl. Przenieśli go na inny serwer, dodali brakujące elementy, udzielili wielu wskazówek, które pozwalają go dalej rozwijać. Sprawnie, szybko i profesjonalnie działająca firma. Do tego są elastyczni, słuchają klientów. Polecam,

Kunta Kinte
Kunta Kinte

5 out of 5 stars

posted 2 months ago

Pełen profesjonalizm, świetna komunikacja i rewelacyjne zrozumienie potrzeb klienta. Serdecznie polecam!

Zapraszamy w odwiedziny

Jesteśmy pierwszą agencją SEO w Polsce, której biuro można odwiedzić za pomocą map Google. Odwiedź nas wirtualnie, zapraszamy!
Przejdź do map Google, aby zwiedzić nasze biuro