New Business Specialist

Jesteśmy agencją SEO z ponad 10-letnim stażem. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, optymalizacji i tworzeniu stron internetowych. Prowadzimy różnego rodzaju działania promocyjne w internecie. Obsługujemy sklepy internetowe, strony firmowe, portale informacyjne – duże i mniejsze marki.
Sponsorujemy i współorganizujemy konferencje fanów WordPressa – WordCampy oraz lokalne spotkania WordUp Kraków. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą na konferencjach branżowych.
Tworzymy zgrany zespół i gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę. Dołącz do nas!

Kogo szukamy?

Osoby zmotywowanej, której głównym zadaniem będzie samodzielne pozyskiwanie klientów.

Twoje zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • analiza potrzeb klienta i dobór najbardziej efektywnych działań,
  • tworzenie i współtworzenie indywidualnych ofert dopasowanych do potrzeb klientów,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz, np. na eventach branżowych.

Czego oczekujemy?

  • przynajmniej dwuletniego doświadczenia w sprzedaży usług z branży SEO, SEM lub pokrewnych,
  • znajomości rynku e-commerce, SEO i SEM,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • kultury osobistej i nienagannej prezencji.

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 2,5-3 tys. zł (w zależności od umiejętności i doświadczenia) + konkretna prowizja od sprzedaży + premie progowe,
  • umowę B2B lub o pracę,
  • samochód służbowy,
  • szkolenia i konferencje,
  • benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet Multisport, wyjazdy integracyjne i wejściówki do krakowskiego ZOO,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi,
  • wygodne biuro w nowoczesnym apartamentowcu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem doświadczenia za pomocą formularza lub na adres praca@seo4.net.

Znasz taką osobę?

Skontaktuj ją z nami. Jeśli zatrudnimy taką osobę z Twojego polecenia, otrzymasz od nas 1000 zł.

Chcesz z nami pracować?

Wyślij zgłoszenie za pomocą formularza znajdującego się obok.

Masz ciekawą osobowość i uważasz, że nasza firma zyskałaby zatrudniając Ciebie? Możesz wysłać nam swoją aplikację niezależnie od prowadzonej przez nas rekrutacji.

  • Upuść pliki tutaj lub